Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć własny serwer AirRivals ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie, wie ktoś jak stworzyć prywatny serwer taki jak Derivatiwe Rivals, Dark-Rivals, Rivals-Evolution, Sky-Fighter, itp. ??

 

Prosiłbym o objaśnienie co jak trzeba zrobić, od czego trzeba zacząć i czy z jakimiś kosztami się to łączy.

 

Z góry dziękuję za info.

Opublikowano

Musisz mieć pliki serwerowe których nie znajdziesz na 86,95327956248 procent w przybliżeniu za darmo wiec trzeba by było odkupić od kogoś a potem kupić dedyka i na nim stawiać serwer i jeszcze lancer który by aktualizować pliki i tyle

Opublikowano

Musisz mieć pliki serwerowe których nie znajdziesz na 86,95327956248 procent w przybliżeniu za darmo wiec trzeba by było odkupić od kogoś a potem kupić dedyka i na nim stawiać serwer i jeszcze lancer który by aktualizować pliki i tyle

Serio? A co zwraca google po wpisaniu "airrivals server files"?

Nie pomagam na PW, od tego macie forum!!!

 

#PHP-things

 

 

08FMpDu.png

 

Uczeń
Opublikowano

Musisz mieć pliki serwerowe których nie znajdziesz na 86,95327956248 procent w przybliżeniu za darmo wiec trzeba by było odkupić od kogoś a potem kupić dedyka i na nim stawiać serwer i jeszcze lancer który by aktualizować pliki i tyle

 

Są publiczne, dostaniesz bez problemu.

 

@top

 

Nie napisałeś jaką masz wiedzę na temat plików... w jakim stopniu ogarniasz język programowania, nie wywróżymy tego...

ExodusMt2.pl


Opublikowano

Wiecie mi się szukać nie chciało a swoją wiedzę opierała na fakcie ze parę lat temu sam chciałem robić taki serwer i wtedy nie bylo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...